Pre-Sales Specialist w brother Polska

Pre-Sales Specialist w brother Polska. Od 12 lat związany z branżą urządzeń drukujących, z czego od 2018 roku w dziale technicznym firmy Brother. Specjalizuje się w bezpieczeństwie oraz automatyzacji procesów druku.

Więcej

Kierownik Działu Informatyki SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach.

Kierownik Działu Informatyki SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach. Informatyk związany z administracją publiczną od 2006 roku, a od 2013 roku również ze służbą zdrowia. Od wielu lat prowadzi bloga technologicznego warsztatownia.it.

Więcej

Kierownik sekcji informatyki sandomierskiego szpitala

Od 17 lat związany z informatyzacją polskiej ochrony zdrowia. Wspiera i rozwija polskie systemy informatyczne, wytwarza narzędzia służące integracji ich integracji.

Więcej

Prezes ISACA Katowice Chapter - Stowarzyszenia Audytu, Bezpieczeństwa i Kontroli Systemów Informacyjnych

Audytor systemów teleinformatycznych w Departamencie Audytu Wewnętrznego jednego z 10 największych banków w Polsce, ekspert ds. bezpieczeństwa oraz metod zintegrowanej analizy ryzyka jak również zarządzania IT.

Więcej

Specjalista ds. cyfryzacji i infrastruktury teleinformatycznej

Informatyk i logistyk, koordynator i certyfikowany kierownik projektów informatycznych w edukacji i służbie zdrowia. Specjalista Prawa zamówień publicznych.

Więcej

Doradca Zarządu ds. Cyberbezpieczeństwa w SmarTech IT

Wieloletni dyrektor pierwszego w Polsce, samorządowego Centrum Usług Wspólnych IT dla Urzędu Miejskiego Wrocławia oraz lokalnych jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław.

Więcej

Systems Engineer w Dell EMC

Inżynier Systemowy w firmie Dell Technologies, odpowiedzialny za wspieranie techniczne klientów z publicznego sektora medycznego. W branży IT od 2009 roku z wieloma ciekawymi projektami w obszarze centrów danych.

Więcej

Inżynier wsparcia sprzedaży w Axence

Inżynier wsparcia sprzedaży oraz wdrożeniowiec z wieloletnim doświadczeniem. Absolwent Politechniki Wrocławskiej na kierunku Elektroniki i Telekomunikacji oraz certyfikowany inżynier wielu rozwiązań bezpieczeństwa.

Więcej

Absolwent Wyższej Szkoły Administracyjno – Społecznej na kierunku Administracja, specjalność Administracja Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Wyższej Szkoły Bankowej, specjalność Zamówienia Publiczne. Od 1999 roku związany z branżą informatyczną. W HP od przeszło 8 lat.

Więcej

Systemy Informatyczne ITXON

Doświadczony inżynier, prelegent i specjalista IT. Zajmuje się tematyką bezpieczeństwa danych od kilkunastu lat, ze specjalizacją w obszarze kopii zapasowych.

Więcej

Absolwent Politechniki Opolskiej Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki. Były nauczyciel akademicki Politechniki Opolskiej w zakresie administracji systemami Microsoft Windows i Linux.

Więcej

DKS Dyrektor Oddziału w Warszawie

W DKS Sp. z o.o. odpowiedzialny za funkcjonowanie oddziału firmy na terenie centralnej Polski. Nadzoruje między innymi działalność grupy konsultantów handlowych oferujących rozwiązania optymalizujące środowisko druku w małych, średnich i dużych organizacjach.

Więcej

Doświadczony administrator systemów informatycznych, sieci komputerowych i baz danych. Koordynator prac wdrożeniowych systemów HIS, RIS, PACS, LIS.

Więcej

Od 1999 roku związany z branżą informatyczną i telekomunikacyjną. Przez ostatnie lata pracował u czołowych firm m.in. Hewlett-Packard oraz ACER gdzie w zespołach techniczno-sprzedażowych był odpowiedzialny za największe instytucje z sektorów Administracji Publicznej.

Więcej

W dystrybucji Bakotech jestem odpowiedzialny za kilka produktów z zakresu bezpieczeństwa. W branży IT działam już od dobrych kilku lat – rozpoczynając od twardej infrastruktury w Data Center, aż po software w obecnym miejscu pracy. Cieszy mnie fakt coraz większej świadomości przedsiębiorstw o potrzebie zapobiegania incydentom związanym ze środowiskiem informatycznym, dlatego to co robię na co dzień sprawia mi satysfakcję i jest przyjemnością, a nie tylko obowiązkiem. Tak napisał kiedyś o mnie Partner: „Choć młody ciałem, to ze sporym doświadczeniem w branży, które jednak ciągle uważa za niewystarczające. Stale rozwija swoją wiedzę, aby sprostać najróżniejszym potrzebom klientów

Więcej

Systemy Informatyczne ITXON

Dyrektor Sprzedaży rozwiązań informatycznych w GE Medical Systems Sp. Z.o.o w dziale LCS, odpowiada za systemy z zakresu informatyki w Europie Wschodniej i Polsce. Wcześniej pracował jako Account Manager i Project Manager, również w GE Medical Systems Sp. Z.o.o w zakresie rozwiązań radiologicznych RIS i PACS, VNA, zaawansowana wizualizacja oraz AI.

Więcej

Kierownik Działu Informatyki Szpitala Wojewódzkiego w Opolu

Doświadczony administrator systemów, sieci komputerowych i baz danych. Koordynator prac wdrożeniowych systemów HIS, RIS, PACS, LIS oraz ERP.

Więcej