Analityk ds. bezpieczeństwa, Departament Bezpieczeństwa Centrum e-Zdrowia

Od 2005 związany z Informatyką w administracji publicznej w sektorze zdrowia. Doświadczenie zbudował m.in. na stanowisku administratora oraz pełniąc obowiązki kierownika Wydziału Informatyki w Ministerstwie Zdrowia.

Więcej

Kierownik Działu Informatyki SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach

Kierownik Działu Informatyki SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach. Informatyk związany z administracją publiczną od 2006 roku, a od 2013 roku również ze służbą zdrowia. Od wielu lat prowadzi bloga technologicznego warsztatownia.it.

Więcej

Kierownik Sekcji Informatyki Szpitala Specjalistycznego Ducha Świętego w Sandomierzu

Od 17 lat związany z informatyzacją polskiej ochrony zdrowia. Wspiera i rozwija polskie systemy informatyczne, wytwarza narzędzia służące integracji ich integracji.

Więcej

Specjalista ds. cyfryzacji i infrastruktury teleinformatycznej

Informatyk i logistyk, koordynator i certyfikowany kierownik projektów informatycznych w edukacji i służbie zdrowia. Specjalista prawa zamówień publicznych.

Więcej

Kierownik Wydziału ds. Informatyki w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Toruniu

Zajmuje się szeroko rozumianą informatyzacją w administracji publicznej. Jest zwolennikiem wolnego oprogramowania Open Source. Od 10 lat sprawuje stanowisko kierownika Wydziału ds. Informatyki w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Toruniu

Więcej

Kierownik Działu Informatyki Szpitala Wojewódzkiego w Opolu

Doświadczony administrator systemów, sieci komputerowych i baz danych. Koordynator prac wdrożeniowych systemów HIS, RIS, PACS, LIS oraz ERP.

Więcej